Іван Фурсін зареєстрував законопроект, який лобіює інтереси пов'язаних з ним банків

За інформацією журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" стало відомо, що у 2014 році "Надра Банк" заборгував Національному банку України понад 7 млрд гривень рефінансування. Коли прийшов час гроші повертати гроші, тодішній почесний президент "Надра Банку" Фірташа, власник "Місто Банк" та за сумісництвом народний депутат Іван Фурсін зареєстрував законопроект , яким пропонує змініти порядок рефінансування  та умови повернення кредиту на користь комерційних банків.

Після звернення телепрограми до Антикорупційного комутету Верховної Ради України, керівник комітету Віктор Чумак відповів, що переглянув Законопроект та додав:

"Коли людина, яка пов'язана з банківським сектором, з банківською справою подає закон, в якому теоретично можуть бути виявлені борги, то без сумніву, це може бути конфліктом інтересів".

 

 

 

Повʼязані особи

Фурсін
Іван Геннадійович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 17