БМПП Ольга будує спорткомплекс у Білій Церкві

22 квітня 2013 р. відділ капітального будівництва Білоцерківської міськради з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника відділу) Михайла Пасєки уклав угоду на 9,59 млн грн з БМПП "Ольга" на будівництво спорткомплексу.

За інформацією Центру протидії корупції, тендер є сумнівним, оскільки першозасновником фірми-переможниці був Віктор Сокол, заступник міського голови Білої Церкви на момент тендеру, а засновницею БМПП "Ольга" на той момент була Наталія Сокол, яка, за інформацією сайту "Наші гроші", була прописана з В.Соколом за однією адресою. Крім того, два інші допущені до тендеру учасники – ТОВ "Білоцерківрозоптторг" (очолюване Іваном Павленком) і ТОВ "Трудовик" (очолюване Ярославом Шевченком) – мали спільну адресу реєстрації. У 2009-2013 рр. БМПП "Ольга" отримало підрядів на 21 млн грн, зокрема в 2010 р. фірма виграла тендер на будівництво цього ж стадіону вартістю 8,80 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Голова тервідділення АМКУ в Київській області С.Гудзенко відповіла, що надана інформація не є достатнім свідченням про можливу наявність антиконкурентних домовленостей. У той же час ДФІУ повідомила, що жоден з учасників не надав локальних кошторисних розрахунків, а до документів замовника є ряд зауважень, у зв’язку з чим служба рекомендувала розірвати договір. Прокурор Київської області М.Витязь повідомив, що замовник не зміг розірвати договір, оскільки послуги вже були надані в повному обсязі.

Повʼязані особи

Пасєка
Михайло Андрійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника відділу капітального будівництва Білоцерківської міськради
  • Кількість справ: 1
Сокол
Віктор Іванович
  • заступник міського голови Білої Церкви
  • Кількість справ: 1
Сокол
Наталія Павлівна
  • засновниця Багопрофільного Малого Приватного Підприємства "Ольга"
  • Кількість справ: 1