БАНК ЛЬОВОЧКІНОЇ-ФУРСІНА ВИДАВ ІПОТЕКУ КОМПАНІЇ, ЩО НЕЗАКОННО Забудувала ділянку на о. Жуків

Журналісти програми Слідство. Інфо з’ясували, що на додаток до чималої ділянки на Лютневій, 58а і 58в  яка у 2014-му перейшла в іпотеку до АТ «Клірингового дому», банк Льовочкіної-Фурсіна восени 2015-го видав іпотеку під заставу більше 2000 квадратних метрів нерухомості, на Лютневій, 58-к на Жуковому острові, ту саму, яку Київрада у 2004-му віддала в оренду «Юнацькому клубу «Юнга» нібито для експлуатування та обслуговування водної станції. Причому – маловідомій компанії ТОВ «Морячок-МС», зареєстрованій лише півтора року тому.

Прописка «Морячка-МС» – нежитлове приміщення №43 на Грушевського. Засновники – знову кіпріоти – Андреас Мавроматіс і Марія Комодрому. А от директор – українець – Володимир Опришко. Місцеві ЗМІ одразу назвали Опришка кандидатом від  Льовочкіних.

Після того, як журналісти знайшли ділянку на Лютневій 58к, х'ясували, що замість водної станції тут виросли котеджі і басейни, через що прокуратура через суд повернула ділянку місту. «Юнга» перейменувалася на «Морячок-М», і той почав нову судову війну – вже не за землю, а за приватизацію набудованого. Майно «Морячка-М» вже стало власністю майже тезки – «Морячка-МС». І одразу потрапило в іпотеку «Клірингового дому» Льовочкіної-Фурсіна.

Однак,новий власник нерухомості має повне право оформити землю на себе. Це означатиме, що землеволодіння орбіти Льовочкіних - Фурсіна на Жуковому острові можуть розширитися.

 

Повʼязані особи

Льовочкіна
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник АТ "Кліринговий дім"
  • Кількість справ: 10
Фурсін
Іван Геннадійович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 17

Повʼязані юридичні особи

публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 21665382
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32588881
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39068045