Фірми, пов'язані з нородним депутатом Пономарьовим розіграли торги з нерухомісті на узбережжі моря

ПП “Курорти Приазов’я”, одноосібним власником якого був нинішній народний депутат Олександр Пономарьов,  на аукціоні викупило за 661 тис. грн. нерухоме майно на ділянці площею в 2,2 гектари, яке до цього часу перебувало в користування КЗ “Запорізький обласний дитячий протитуберкульозний санаторій”. Про це повідомило видавництво“Наші гроші. Запоріжжя”.

За даними протоколу аукціону, що відбувся на майданчику товарної біржі “Гілея” 18 грудня 2015 року, в торгах взяло участь лише два учасника: ПП “Курорти Приазов’я” і ТОВ “Азов Вояж”. 

На час публікації матеріалу ПП “Курорти Приазов’я”, які регулярно отримують значну кількість державних замовлень на оздоровлення, належать Дмитру Вакалу, Олені та Ігорю Добичі. ( помічнику народного депутата Олександра Пономарьова).ТОВ “Азов Вояж” належить Світлані Векленко (5%) і ПрАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест”. Вони є співвласниками ТОВ “Санаторій арктика”, ТОВ “Бердянськбудтрест” і ТОВ “РУ НВП “Агрінол” з бізнес-групи Пономарьова.

Представником “Азов Вояж” на аукціоні в протоколі зазначено Олену Плющій, яка в 2013 році згадувалася юристом  “Бердянського райагропромпостачу”, в якому Добича був акціонером.

Повʼязані особи

Добича
Ігор Іванович
  • співзасновник "ТОВ "Науково-виробниче підприємство Агрінол", помічник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича
  • Кількість справ: 9
Пономарьов
Олександр Сергійович
  • народний депутат України VIII скликання, колишній засновник
  • Кількість справ: 12
Плющій
Олена 
  • представник ТОВ "Азов Вояж", юрист ТОВ “Бердянський райагропромпостач”
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 31508370
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 40152281