Фірми Пономарьова розіграли мільйон на обладнання для шкільних кабінетів

За інформацією сайту "Наші гроші", відділ освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації за результатом тендеру 4 жовтня 2016 року уклав угоду з ФОП Кривунь Максим Анатолійович на поставку приладь в навчальні кабінети загальною вартістю 1,08 млн. грн.

Контактним номером телефона  в держреєстрі  для Максима Кривуня значиться 6-05-20, який також використовує ТОВ "Торговий дім Агрінол" з групи народного депутата Олександра Пономарьова. Максим Кривунь — помічник на громадських засадах Пономарьова протягом двох скликань в парламенті.

За п’ятьма лотами в цьому тендері єдиним конкурентом Максима Кривуня виступило ТОВ "Азов хаус". На жовтень 2016 року "Азов хаус" належало Ігору Усу, ПрАТ "КУА "Славутич-Інвест" та ТОВ "Рейвен". Останнє у жовтні 2016 року було зареєстроване на Дмитра Вакала, Олену та Ігоря Добичу. Раніше в складі засновників "Рейвену" значився безпосередньо нардеп Олександр Пономарьов. Ці ж Дмитро Вакала, Олена та Ігор Добича володіють ПП "Курорти Приазов’я", яким керує Максим Кривунь.

Повʼязані особи

Пономарьов
Олександр Сергійович
  • народний депутат України VIII скликання, колишній засновник
  • Кількість справ: 12
Добича
Ігор Іванович
  • співзасновник "ТОВ "Науково-виробниче підприємство Агрінол", помічник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича
  • Кількість справ: 9

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 31508370
приватне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 23848885
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34976304
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34015004