Півмільярда «Укртранснафти» на ремонт нафтопроводу поділили фірми, пов’язані з Ахметовим і Пашинським

У 2015 році підряди ціною 454,98 млн грн. на ремонт нафтопроводу «Броди-Держкордон» поділили фірми пов’язані з Рінатом Ахметовим і нардепом від «Народного фронту» Сергієм Пашинським. Про це пише видавництво "Наші гроші" з посиланням на статтю Івана Верстюа у журналі «Новое время».

У січні 2015 року ПАТ «Укртранснафта» уклала угоди про капітальний ремонт нафтопроводу з ТОВ «Газова будівельна компанія» на 234,82 млн грн. і ПАТ «Фірма «Нафтогазбуд» на 220,16 млн грн.

За словами джерела «Нового времени» в «Укртранснафті», «Газова будівельна компанія» пов’язана з нардепом від партії «Народний фронт» Сергієм Пашинським, а «Нафтогазбуд» – із Рінатом Ахметовим.

Крім того, джерело видання повідомило, що роботи ведуться з порушенням строків і досі не завершились. Не дивлячись на це, у листопаді 2016 року «Нафтогазбуд» отримав підряд на ремонт ще однієї ділянки цього ж нафтопроводу на 120,19 млн грн.

Повʼязані особи

Пашинський
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Кількість справ: 7

Повʼязані юридичні особи

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
ЄДРПОУ 31570412
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
ЄДРПОУ 31628928
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 30082501