Сергій Пашинський жив в будинку, оформленому на бізнес-партнера

За інформацією програми "Наші гроші", Сергій Пашинський живе в маєтку, оформленому на його бізнес-партнера Віктора Сіненка. Сіненко керівник і співвласник ТОВ "Хутір ясний" та ще ряду фірм з подібними назвами. ТОВ "Хутір ясний" будує і продає будинки в одноіменному елітному котеджному містечку у с.Ходосівка, під Києвом. Одна сотка з виходом до води у 2014 році коштувала 12 тис. доларів. Котеджі коштували понад 1,5 млн. дол.

Один із палаців був оформлений на Віктора Сіненка. Проте працівниця сіненківської фірми запевнила, що її шеф живе в іншому місці. А в палаці мешкав народний депутат від ВО "Батьківщина". За інформацією журналістів, будинок мав площу 1472 м. кв., присадибну ділянку 0, 6 га, гараж на три авто, турецьку баню, сауну, басейн, ліфт.

Повʼязані особи

Пашинський
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Кількість справ: 7
Сіненко
Віктор Васильович
  • керівник і співвласник ТОВ "Хутір ясний", бізнес-партнер Сергія Пашинського і власник маєтку у житловому комлексі "Хутір ясний"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32105258