Сина народного депутата Пашинського у 2015 році призначили на посаду у державному «Спецтехноекспорті»

У березні 2015 р. ЗМІ оприлюднили повідомлення про те, що 24-річний Антон Пашинський очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт".

Директор департаменту контрактів державного підприємства «Спецтехноекспорт» Антон Пашинський -  це син голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, який до 17 листопада 2016 року входив у склад  члена Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

За інформацією 112 каналу, син голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки не має профільної освіти та, зважаючи на відсутність досвіду щодо імпорту-експорту озброєння, навіть звернувся по допомогу до співробітників компанії.

Як повідомляють аналітики "Радіо свободи", Директор департаменту контрактів державного підприємства «Спецтехноекспорт» Антон Пашинський, син голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, від 2016 року задекларував майже 1,5 мільйона гривень доходів. А в серпні 2018  року Антон Пашинський подав зміни до декларації, в яких вказав, що отримав місячну зарплату в сумі 104 тисячі 680 гривень.

Повʼязані особи

Барбул
Павло Олексійович
  • екс-керівник ДЕРЖАВНОГО ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ЗОВНІШНЬОТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ"
  • Кількість справ: 1
Пашинський
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Кількість справ: 7

Повʼязані юридичні особи

Державне підприємство
ЄДРПОУ 30019335