Фірма "Укрбуд Девелопмент", яка повязана з Микитасем, ймовірно, незаконно забудовує прибережну захисну смугу

Дозвіл на виконання будівельних робіт Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала ТОВ «Укрбуд Девелопмент» 27 січня 2017 року на будівництво житлового комплексу видала з порушення вимог законодавства України, стало відомо за інформацією журналістів видавництва "Наші гроші". 

Порушення законодавства під час будівництва ЖК «Сонячна Рив’єра» підтверджуються офіційними даними Державного земельного кадастру та матеріалами кадастрової справи, відповідно до яких земельна ділянка цілком знаходилася у межах прибережної захисної смуги, де будівництво подібних об’єктів категорично заборонене.

Крім цього, будівництво ведеться на території ландшафтної пам’ятки місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір та долини річки Дніпро». Про повну заборону будівництва на території зазначеної пам’ятки було повідомлено у Звіті України до ЮНЕСКО за підписом міністра культури Євгена Нищука.

Також Дніпровським управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ведеться слідство у рамках кримінального провадження № 12017100040001552 від 04.02.2017 щодо зловживання службовим положенням керівництвом Департаменту містобудування та архітектури КМДА під час надання містобудівних умов та обмежень на будівництво ЖК «Сонячна Рів’єра». Органи МВС понад рік не вживають жодних реальних заходів у цій кримінальній справі.

Бенефіціарним власником ТОВ «Укрбуд Девелопмент» є народний депутат від групи «Воля народу» Максим Микитась. Про це він вказав у своїй декларації.

Станом на  20 вересня 2018 року, Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію дозволу на будівництво сумнозвісного житлового комплексу «Сонячна Рів’єра» на вулиці Микільсько-Слобідська, яке ведеться приватними компаніями під брендом Державної корпорації «Укрбуд", повідомило видавництво "Наші гроші".

 

Повʼязані особи

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32920218