В Міністерстві оборони України технічні умови берців для армії у 2015 році були затверджені, ймовірно, на користь фірми родини депутата Лаврика

 

За інформацією видавництва "Цензор. нет"у 2015 році всі 28 лотів по закупівлі Міноборони черевиків хромових з високими берцями виграло одне підприємство - ТОВ "Таланлегпром", яке належить родині народного депутата Миколи Лаврика.

 

За версією журналістів, ТОВ "Таланлегпром" -  єдина фірма з легкістю перемагала на тендерах, тому що, ймовірно , спеціально під неї 16 квітня 2015 року в Мінестерстві Оборони України були затверджені технічні умови.

 

Конкретно ця сторінка демонструє, що саме таким повинен бути малюнок підошви берця, яке ллє саме ТОВ "Таланлегпром". Виявилося, що подати взуття з таким відбитком міг лише один виробник, який відповідно і виграв усі тендери.

 

В комітет Міністерства оборони надійшов лист від іншої фірми ТОВ "Валтекс", що їх підприємство готове постачати мінобороні високі берці у відповідності до ТУ проте зі своїм малюнком підошви за 1150 грн. Проте, Міноборони закупило 250 тисяч пар берців за 340 млн. грн. Пара коштувала - 1415-1420 грн. При цьому переплативши через відповідну підошву близько 70 млн. грн.

За інформацією журналістів "Наших грошей" та даних з Youcontrol, власниками  фірми ТОВ «Таланлегпром» є діти народного депутата України Миколи Лаврика - Оксана та Андрій. Окрім цього ТОВ «Таланлегпром» входить до фірм групи "Талан", заснованого Миколою Лавриком.

Повʼязані особи

Лаврик
Оксана Миколаївна
  • співзасновник ТОВ "Таланлегпром", дочка народного депутата України VIII Миколи Лаврика
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 31862978