Фірма, наближена до нардепа Микитася перемогла на тендері з реконструкції Шулявського мосту: наявні підроблені документи

Центр протидії корупції (ЦПК) оскаржує закупівлю КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» на реконструкцію  Шулявського мосту за понад 600 млн грн за матеріалами журналістів програми "Схеми".  Юристи громадської організації звернулися до Печерського управління національної поліції.

Листом від 04.07.2018 прокуратура Києва №6 повідомила ЦПК, що відомості про вчинення кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42018101060000155 від 03.07.2018 з правовою кваліфікацією за ч.4 ст. 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), повідомляє Укр.ав .

Нагадаємо, що комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» провело тендер на реконструкцію Шулявського мосту. На тендер вийшло чотири фірми, однак лише дві з них допустили до аукціону: ТОВ «Спецбуд-Плюс» та ТОВ «Північно-український будівельний альянс», яке й стало переможцем із пропозицією 598 499 000 грн. Однак ТОВ "Спецбуд-Плюс" на тендер надала підроблені документи, а саме відгук від Державного будівельного комбінату Верховної Ради про ремонт розв’язки на мосту Патона, цю інформацію встановили журналісти програми "Схеми".

У Київській міській державній адміністрації заперечили факт проведення незаконного тендеру.  У випадку, якби «Спецбуд-плюс» не було допущено до торгів, то тендер довелось би відміняти через відсутність щонайменше двох допущених компаній до участі в торгах.

Так у фінал конкурсу вийшли дві компанії, пов’язані з одним відомим столичним забудовником та народним депутатом Максимом Микитасем. Засновником ТОВ "Північно-український будівельний альянс" є Андрій Якусевич. До моменту публікації журналістьського розслідування, Якусевич був помічником народного депутата України  М. Микитася. 

ЦПК звернулись до Державної аудиторської служби з проханням провести перевірку.  З вищевикладеного вбачається можливість  антиконкурентних узгоджених дій між фірмами учасниками тендеру та замовником (ст. 6 ЗУ "про захист економічної конкуренції").

 

 

Повʼязані особи

Микитась
Максим Вікторович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 6
Якусевич
Андрій Григорович
  • засновник і кінцевий беніфіціар ТОВ "Північно-український будівельний альянс", помічник народного депутата України Микитася Максима Вікторовича
  • Кількість справ: 1
Лісневський
Роман Сергійович
  • керівник КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" до 21.11.2018 р.
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35129952
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36590344