Дубневичі за 31 мільйон відремонтують басейн у Новому Розділі

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші. Львів", Комунальна установа "Басейн "Дністер" Новороздільської міської ради Львівської області 18 липня 2016 року замовила ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" реконструкцію комплексу своїх будівель на проспекті Шевченка13-а вартістю 31,16 млн грн.

До кінця 2018 року підприємство, що контролюється Богданом і Ярославом Дубневичами, а також Назарієм Лемиком, має реконструювати дитячий та плавальний басейни, переливну ємність, обв’язку циркуляційних насосів, інженерні мережі, тепловий пункт і підвідні теплопроводи, придбати фільтри для басейнів, меблі, побутову техніку та устаткування для допоміжних приміщень.

Єдиним конкурентом ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" на тендері було ТОВ "Стрім-Львів" Юрія Савицького та Володимира Федини. Ця фірма, за даними журналістів, неодноразово складала конкуренцію компаніям з орбіти братів Дубневичів на тендерах з будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструтури Львівщини.

Раніше ЗМІ повідомляли, що ТОВ "Енергія-Новий Розділ", де кінцевими бенефіціарами також є брати Дубневичі, виступила інвестором у відновленні міського басейну "Дністер". Відповідний протокол намірів про співпрацю підприємство підписало ще у 2013 році.

У коментарі "Наші гроші. Львів" директор комунальної установи Любомир Ковалик розповів, що інвестори справді розпочали роботи. Зокрема мова йде про підготовчі роботи, яких виконали приблизно на 3 млн грн. Чому інвестор не завершив роботи і чому у 2016 році провели тендер з бюджетним фінансуванням, він не пояснив.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41
Лемик
Назарій Ігорович
  • власник ПП "Аркада Сервіс", співвласник ТОВ "Енергія-Монтажсервіс"
  • Кількість справ: 6

Повʼязані юридичні особи

комунальна установа
ЄДРПОУ 38686279
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33010141
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32568624