Компанія "Тір", що належить менеджеру Дубневичів, отримала черговий підряд на реконструкцію школи в селі Бортятин

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші. Львів", відділ освіти Мостиської районної державної адміністрації Львівської області 5 вересня 2016 року за результатами тендеру замовив ТОВ "Тір" реконструкцію з прибудовою школи І–ІІ ступенів у селі Бортятин за 23,51 млн грн.

Як вже повідомляли журналісти сайту, відділ освіти Мостиської районної державної адміністрації 20 лютого 2014 року укладав угоду з цією компанією на реконструкцію з прибудовою загальноосвітньої школи в с. Бортятин. Вартість угоди тоді склала 14,98 млн грн. Також повідомлялось, що субвенцію на реконструкцію школи в с. Бортятин у державному бюджеті на 2014 рік виклопотав нардеп від партії "Удар" Ярослав Дубневич. Роботи мали завершити протягом 2015 року або до повного виконання.

Останній тендер провели за скоригованим проектом. Як і в 2014 році, проектом заплановано мурування стін, укладання перекриттів, заміна підлоги, дверей та вікон, внутрішнє опорядження та зовнішнє оздоблення, влаштування ґанків, вхідного пандусу, ремонт побутових мереж і обладнання котельні, благоустрій території. Також заплановано придбання побутової техніки, меблів, устаткування для навчальних кабінетів і спортзалу.

Фірма "Тір "належить Юрію Пастернаку – директору ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" братів Ярослава та Богдана Дубневичів – нардепів від "Блоку Петра Порошенка".

Показово, що школа розташована у межах виборчого округу № 118, у якому Богдан Дубневич переміг на останніх виборах до Верховної Ради України.

Єдиним конкурентом ТОВ "Тір" на тендерах 2014 та 2016 років було ТОВ "Стрім-Львів" Юрія Савицького та Володимира Федини. Воно, за даними журналістів, часто складає конкуренцію фірмам, близьким до Дубневичів.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 04056434
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32568624
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32893609