"Київзеленбуд" розпилює 4 мільйони на коштовні електрокари між підручними нардепа

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші", КО "Київзеленбуд" 24 листопада 2016 року повідомило про намір укласти угоду з ТОВ "Клімтехінвест" про закупівлю вантажних електромобілів на 3,68 млн грн.

Планують купити два двохмісних електромобіля Alke ATX 230 від "Alke s.r.l." (Італія) по 1,84 млн грн. Вантажопідйомність машин становить 1 тонну, потужність буксирування – до 3 тонн.

Ціна електрокарів є надзвичайно високою. За меншу на чверть суму 1,40 млн грн. можна купити самоскид МАЗ 5550С5-520-021 вантажопідйомністю 10 т.

Електрокари мають бути оснащені блоком 24 батарей по 2 Вольта. У каталозі виробника таким характеристикам відповідає інша модель – Alke ATX 240Е.

У технічній довідці фірми про запропоновані "Київзеленбуду" електрокару також чітко не визначено які саме електрокари будуть поставлятись. У першому реченні вказано модель ATX 230, а в останньому реченні йдеться про техпаспорт на ATX 240Е.

Харківський "Клімтехінвест" зі статутним капіталом 1 тис грн. оформлений на Олександра Некіпєлова. Він раніше керував ТОВ "Лоска" з оточення Віктора Остапчука – екс-начальника ДП "Південна залізниця" і нардепа від партії "Відродження".

"Клімтехінвест" почав вигравати тендери у 2013 р. Відтоді він отримав підрядів "Південної залізниці" на 19,18 млн грн. і ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" – на 6,60 млн грн.

Єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ "БК "Ярко" з такими ж електрокарами, дорожчими на 0,4%. До кінця 2012 р. ця фірма належала Роману Ровенському, чий батько Олександр Ровенський був співзасновником ТОВ "Ексіс" разом із Наталією Остапчук – дружиною Віктора Остапчука. Згодом "БК "Ярко" переписали на Віктора Клиновського, а зараз фірмою володіють Вадим Козаринський, Єгор та Ірина Клименки.

Керівником "Київзеленбуду" у серні 2016 року був призначений Михайло Наконечний.

Повʼязані особи

Наконечний
Михайло Васильович
  • керівник КП "Київзеленбуд", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", Київська міська рада 9-го скликання: ОПЗЖ
  • Кількість справ: 6
Некіпєлов
Олександр Анатолійович
  • засновник, бенефіціарний власник і керівник ТОВ "Клімтехінвест"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39051340
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37762987