Фірму дружини нардепа Остапчука звинуватили у тендерній змові

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету побачило в діях ТОВ "СТВ+" та НВО "Новые технологи" у формі ТОВ ознаки порушення законодавства про економічну конкуренцію. Про це йдеться у повідомленні територіального відділення АМКУ від 28 травня 2015 року.

Антимонопольщики звинувачують фірми у антиконкурентних узгоджених діях, що стосуються спотворення результатів торгів, рішення ще не винесено.

За даними "Наших грошей", мова йде про тендер 2014 року житлово-комунального підприємство №117 на ремонт автодоріг в Харківській області, за результатами якого комунальники уклали угоду з ТОВ "СТВ+" вартістю 1,65 млн грн. При цьому, інформація про заснування вказаної фірми була внесена до держреєстру через 10 днів після оприлюднення оголошення про торги. Тобто, вона була заснована спеціально під цей тендер.

Засновниками підприємства "СТВ+" зі статутним фондом 500 грн. є Віолета Стоянова і Наталія Остапчук. Остання – дружина народного депутата Віктора Остапчука, який раніше був у фракції Партії регіонів, а зараз входить до групи "Відродження". Остапчук обирався по мажоритарному округу з центром в Куп’янську, де і мали ремонтуватися дороги.

Єдиним конкурентом фірми дружини нардепа було НВО "Новые технологии" у формі ТОВ. Тоді ця фірма була зареєстрована у Харкові на Тетяну Гончаренко та Ірину Чистякову. На 28 травня 2015 року серед засновників залишилась лише Гончаренко, а директором став Олександр Колісник.

Повʼязані особи

Колісник
Олександр Вікторович
  • керівник НВО "Новые технологии" у формі ТОВ на 28 травня 2015 року
  • Кількість справ: 1
Чистякова
Ірина 
  • засновниця НВО "Новые технологии" у формі ТОВ
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 31236842
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39163824