Льовочкін і Фурсін,ймовірно, зривали голосування про відповідальність власників банків

2 березня 2015 року, в ході позачергової сесії парламентський фотограф Богдан Бортаков зняв з балкона Верховної Ради показову переписку по телефону між Сергієм Льовочкіним і його одногрупником, депутатом Іваном Фурсіним, які обговорювали в чаті WhatsApp, як провалити голосування за закон про відповідальність кінцевих бенефіціарів банків. Про це повідомив народний депутат Сергій Лещенко з посиланням на Національне бюро розслідувань України.

Доповідаючи Льовочкіну про вжиті зусиллях по зриву закону, Фурсін називає прізвища: Наталія Агафонова, Віталій Кличко, Олег Ляшко, Андрій Кожем'якін. У свою чергу Фурсін просить Льовочкіна вплинути на такого собі «героя», щоб він теж не дав голоси за закон. Очевидно, мова йде про Юрія Бойко, керівника фракції «Опозиційного блоку», якого через непорозуміння нагородили за часів Кучми орденом Герой України.

У підсумку, як Фурсін не пильнував, закон прийняли. При чому аргументи Фурсіна не подіяли на Радикальну партію і «Батьківщину» - вони проголосували «за».

Нагадаємо, що Іван Фурсін та Юлія Льовочкіна є кінцевими бенефіціарами АТ "Кліринговий дім", АТ "Місто Банк" та Іван Фурсін був акціонером бунку "Надра", у котрий вже введена адміністрація.

 

Повʼязані особи

Льовочкін
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Опозиційний блок"
  • Кількість справ: 8
Фурсін
Іван Геннадійович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 17

Джерела