Дилери Пономарьова розіграли 8 мільйонів на моторній оливі для «Селидіввугілля»

ДП «Селидіввугілля» за результатами тендеру 13 листопада 2017 року уклало з ТОВ «Доненергоекспорт» договір щодо поставки моторної оливи на загальну суму 8,45 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на інформацію в системі «Прозорро».

Мастильні матеріали будуть поставлені за рахунок продавця на відокремлені підрозділи «Селидіввугілля» – шахти 1/3 «Новогродівська», «Котляревська», «Україна» та «Курахівська» протягом 5 днів з моменту оформлення заявки замовником  (повний перелік замовлених товарів див. у таблиці нижче). Договір діятиме до 1 вересня 2018 року.

Окрім переможця торгів участь в аукціоні взяло ТОВ «Регіон-Оіл», чия цінова пропозиція була дорожчою на 101 тис. грн (1,2%). Жодна з фірм первинних цінових заявок не змінювала.

За інформацією журналістів видавництва, обоє учасників закупівлі є дилерами ТОВ «Російсько-Українське спільне науково-виробниче підприємство Агрінол», яке входить до сфери впливу нардепа Олександра Пономарьова (депутатська група «Воля народу»). Серед власників фірми числяться племінники Пономарьова, Руслан і Юрій Пономарьови. Раніше нардеп співволодів підприємством особисто.

Окрім вищезазначеного, «Доненергоекспорт»  фігурує в кримінальному провадженні від лютого 2017 року, розслідування якого ведуть детективи НАБУ. За їхніми підозрами, службові особи ДП «Селидіввугілля» у змові з службовцями  ТОВ «Доненергоекспорт» заволоділи коштами держпідприємства в особливо великих розмірах. В ухвалі від 27 жовтня цього року йдеться також про те, що у штаті «Доненергоекспорту» числиться лише 3 працівники.

Повʼязані особи

Пономарьов
Олександр Сергійович
  • народний депутат України VIII скликання, колишній засновник
  • Кількість справ: 12
Пономарьов
Юрій Валерійович
  • співзасновник ТОВ «Російсько-Українське спільне науково-виробниче підприємство Агрінол»
  • Кількість справ: 8
Пономарьов
Руслан Станіславович
  • співзасновник ТОВ «Російсько-Українське спільне науково-виробниче підприємство Агрінол»
  • Кількість справ: 7

Повʼязані юридичні особи

Державне підприємство
ЄДРПОУ 32427062
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36276649
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37291055
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32365441