Фірму з орбіти народного депутата Пономарьова підозрюють в оздоровленні дітей у гірших закладах, від прописаних у тендерах

Головне управління Національної поліції підозрює ПП “Курорти Приазов’я” у оздоровленні дітей у закладі, де путівки коштують у 1,5 рази менше, ніж їм заплатили. Про це йдеться в ухваліОрджонікідзевського районного суду від 26 грудня 2018 року, повідомляють журналісти видавництва "Наші гроші. Запоріжжя".

Згідно з матеріалами справи, посадовці ПП “Курорти Приазов’я” та ДЗОВ “Факел” протягом квітня-липня 2018 рр. вступили в злочинну змову з низкою бюджетних установ для внесення недостовірних відомостей до тендерної документації та привласнення грошей.

З матеріалів розслідування стало відомо, що ПП “Курорти Приазов’я” (власники закладу) уклали договір з бюджетними установами на оздоровлення 3075 дітей. Ці 1075 дітей відпочивали у таборі першої категорії на вул. Бахчисарайська, буд. 8, хоча у тендерній документації йшлося про відпочинок у таборі вищої категорії, де вартість путівки у півтора рази вища і за рахунок чого ПП “Курорти Приазов’я” вигравали підряди.

З огляду на це слідчі відкрили кримінальне провадження №12018080060002465 та клопотали у суді про тимчасовий доступ до оригіналів низки документів ПП “Курорти Приазов’я”. Курорти Приазов’я” належать Дмитру Вакалу, Олені та Ігорю Добичі )помічнику Олександра Пономарьова. Свого часу одноосібним власником “Курортів Приазов’я” був нинішній народний депутат Олександр Пономарьов.

 

Повʼязані особи

Пономарьов
Олександр Сергійович
  • народний депутат України VIII скликання, колишній засновник
  • Кількість справ: 12
Добича
Ігор Іванович
  • співзасновник "ТОВ "Науково-виробниче підприємство Агрінол", помічник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича
  • Кількість справ: 9

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 31508370