Фірмі з орбіти Пономарьова, який опікувався лиманом, дадуть 56 мільйонів на будівництво протоки до моря

Приазовський національний природний парк має намір укласти угоду з ТОВ “Бердянськбудтрест” на будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом вартістю 56,56 млн грн. Про це повідомляється у  видавництві "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель “Прозоро”.

 У складі документації на нинішній тендер “Бердянськбудтрест” подавало також кошторис на виконання підряду “Реконструкція берегозахисних споруд по вул. Набережній (від вул. Чубаря до пров. Рибацького) м. Бердянськ (2 черга)”. Фірма отримала за цим договором усю оплату – 9,5 млн грн, однак поліція стверджувала про неповне виконання робіт, тож нещодавно відкрила кримінальне провадження і веде слідство. Єдиним конкурентом “Бердянськбудтресту” на тендері виступило ТОВ “Зип-групп”.

ТОВ “Бердянськбудтрест” входить до сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова, про що неодноразово повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”. Окрім цього, за інформацією Громадського Руху ЧЕСНО, сам народний депутат Пономарьов, згадував що був засновником вищезгаданого підприємства у своїй автобіографії.

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33609949