Пашинський суміщав посади народного депутата та в.о. Голови Адміністрації Президента

Активісти Громадського Руху ЧЕСНО закликали Спікера ВР сьомого скликання Олександра Турчинова негайно винести на голосування парламенту вже зареєстровані заяви про складання повноважень депутатами, які призначені на посади у виконавчій владі та суміщають посади, повідомляє  видавництво "Українська правда".

Жарналісти повідомили, що Сергій Пашинський, народний депутат України VII скликання з 5 березня 2014 року обіймає посаду в.о. Голови Адміністрації Президента України. Пропустив 21 з 21 засідань у Верховній Раді, що, ймовірно, унеможливлює ухвалення важливих для країни рішень шляхом особистого голосування.

Стаття 78 Конституції України встановлює, що депутати, які через певні обставини змушені суміщати мандат, мусять звільнитися із займаної посади або написати заяву про складення депутатських повноважень у 20-денний строк.

Повʼязані особи

Пашинський
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Кількість справ: 7