Автомобіль, який належав рідній фірмі народного депутата Третьякова, ремонтувався за кошти автобази апарату ВР

Наші гроші” повідомили, що ще в серпні 2012 року автомобіль, який належав рідній фірмі Третьякова, ремонтувався за кошти автобази апарату ВР.

Автобаза Управління справами апарату Верховної Ради України 16 серпня за результатами тендеру уклала угоду з ПрАТ «ПРОСТО-страхування» на обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних 217транспортних засобів. Вартість угоди склала 112 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Журналісти встановили, що в опублікованому переліку автомобілів є Mercedes-Benz S-600 (кузов WDB2201761A365728) 2003 р.в. За даними джерела «Наших Грошей», цей «мерседес» ще минулого року був зареєстрований на фірму «АТЕК-95». Директором цієї фірми в 90-х роках був Олександр Третьяков, який пізніше був першим помічником президента Віктора Ющенка та народним депутатом від «Нашої України». Зараз до складу засновників фірми входить Володимир Каретко, колишній однокласник Третьякова.

Повʼязані особи

Третьяков
Олександр Юрійович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю
  • Кількість справ: 5
Каретко
Володимир Олександрович
  • колишній засновник ТОВ «АТЕК-95», однокласник народного депутата Третьякова Олександра Юрійовича
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи