Фірма, з оточення депутата Супруненко та його брата, незаконно отримала приміщення у центрі Києва

Суд визнав недійсним договір купівлі-продажу нежилих приміщень по вул. Б.Хмельницького, 3А, укладений між Головним управлінням комунальної власності міста Києва і ПАТ «АТ «Світанок». Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 14 липня, повідомляє видавництво "Наші гроші".

Судом встановлено, що прокуратура м.Києва веде розслідування кримінального провадження № 42015100000000160 від 11.02.2015 за ч.5 ст.191 ККУ. З’ясовано, що у 2007-2010 рр. службові особи Київської міської ради та Київської міської держадміністрації організували незаконне, за завідомо заниженою вартістю, привласнення нерухомого майна територіальної громади, чим завдали збитків бюджету міста на понад 255 млн грн.

За інформацією журналістів, оцінщики визначили вартість спірних приміщень як 9,84 млн грн. Однак наказом Головного управління комунальної власності початкову ціну приміщень знижено на 30% – до 6,89 млн грн. Саме за цією стартовою ціною об’єкт на аукціоні купило «АТ «Світанок». В аукціоні брало участь ще ТОВ «Матіс-С», яке пропозицій не подало. Тому аукціон мав бути визнаний таким, що не відбувся.

Акції «АТ «Світанок» належать ТОВ КУА «Аріво Ессет Менеджмент». Керівником «АТ «Світанок» значиться Лідія Войтенко. КУА «Аріво Ессет Менеджмент» очолює Людмила Яковлєва, яка у 2015 році значилась акціонеркою ПАТ «Асвіо Банк», який контролюють Олександр і В’ячеслав Супруненки.У 2010 році акції «АТ «Світанок» були записані на Олександра Науменка, менеджера ТОВ «Еквіс», що контролювалося братами Супруненками. У 2011-2014 рр. акції «АТ «Світанок» належали кіпрській компанії «Пагал Iнвестментс Лiмiтед», яка була акціонером «Асвіо Банку» Супруненків.В’ячеслав Супруненко – у минулому депутат Київради, колишній зять екс-мера Києва Леоніда Черновецького. Олександр Супруненко сьогодні є позафракційним народним депутатом.

Повʼязані особи

Яковлєва
Людмила Леонідівна
  • засновник ТОВ"КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "АРІВО ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ", у 2015 році значилась акціонеркою ПАТ «Асвіо Банк»
  • Кількість справ: 1
Супруненко
Олександр Іванович
  • народний депутат України VIII скликання, член парламенської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 6
Супруненко
Вячеслав Іванович
  • екс-депутат Київської міської ради, співзасновник ТОВ «Пропріо-рітейл», брат народного депутата України Супруненка Олександра Івановича
  • Кількість справ: 4

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 22883141
приватне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 03062220
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39173497