Київською обласною організацією політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» було порушено порядок отримання внесків на підтримку партії

За результатами аналізу звіту Київської обласної організації політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» за IV квартал 2016 року Департамент з питань запобігання політичній корупції НАЗК виявив, що протягом звітного періоду на підтримку партії здійснювались благодійні внески через касу цієї організації.  Внески на загальну суму 131 тис. 900 грн  були отримані через касу партії від 10 фізичних осіб і протягом трьох останніх місяців 2016 року Ірина Сисоєнко вносила ці кошти на поточний рахунок партії «Об'єднання «Самопоміч», що є порушенням частин восьмої та дев'ятої статті 14 Закону України «Про політичні партії в Україні», повідомляє НАЗК.

Нагадаємо, що відповідно до статті  212-15 КУпАП,  порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, порушення встановленого порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичної партії тягнуть за собою накладення штрафу  з конфіскацією суми внеску на підтримку політичної партії, наданої або отриманої з порушенням закону.

Постановою Печерського районного суду м. Києва від 27 червня 2017 року, залишеною без змін постановою Апеляційного суду м. Києва  від 2 жовтня 2017 року, Ірину Сисоєнко – керівника Київської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», народного депутата України визнано винною у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 212-15  Кодексу України про адміністративні правопорушення.