Фірма "АІС", яу пов'язують з народним депутатом Святашем, розіграла більше 300 автомобільних тендерів

Хмельницьке ОТВ АМКУ оштрафувало ТОВ «Радіал-Україна» та ІП «АІС-Полтава» загалом на 608 тис. грн за спотворення результатів п’яти торгів із закупівлі автомобілів у 2016-2017 роках. Про це свідчить рішення відділення від 22 березня 2019 року, повідомляє видавництво "Наші гроші".

Хмельницьке територіальне відділення АМКУ встановило, що ймовірно фірми вчинили антиконкурентні узгоджені дії  під час закупівель Дунаєвецької та Меджибізької селищних рад, Солобковецької сільради, Новоушицького центру соціального обслуговування, комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат» загальною очікуваною вартістю 2,79 млн грн.:

  • на згадуваних тендерах учасники діяли синхронно у часі, завантажуючи свої конкурсні документи у систему «Prozorro» в один день з різницею у 4-32 хвилини. Крім того, у ході аукціонів фірми не грали на пониження, хоча цінові заявки різнилися мінімально – на 30-600 грн;
  • під час участі в аукціоні на одному з тендерів вони використовували одну IP-адресу;
  • «Радіал-Україна» здійснює господарську діяльність у приміщенні, де знаходиться центральний офіс групи компаній АІС. Тут же розташовані ТОВ «Стокс-ТБ», ТОВ «НД-Україна», ТОВ «Сінтрекс», ТОВ «Опус Плюс», які пов’язані з ІП «АІС-Полтава» відносинами контролю через Ларису Святаш;
  • Документи учасників містять схожості в оформленні та подекуди є однаковими за змістом;
  • Учасники пов’язані сталими господарськими відносинами та були пов’язані відносинами контролю через ТОВ «АІС Полтава Трейд», ТОВ «НД-УКРАЇНА», ПАТ «Плодовоовоч».

Додамо, з 4 грудня 2018 року ТОВ «Радіал-Україна» знаходиться у стані припинення. Засновником прописаної у Києві фірми є ТДВ «Гармонія» харків’янина Владислава Кулікова, який виступає бенефіціарним власником разом з Олександром Грабійчуком. «Гармонія» раніше юридично знаходилась за адресою – провулок Балтійський, 20 у Києві разом із ТОВ «Група компаній “АІС”», до якої входить ІП «АІС-Полтава» Сергія Труша та Андрія Цюрюпа.

Група компаній «АІС» пов’язана з  нардепом Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, зараз – «Відродження») та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим.

 

 

Повʼязані юридичні особи

іноземне підприємство
ЄДРПОУ 34327481
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35018734