Фірми,пов'язані з оточенням народного депутата О. Пресманом, деребанять держсубвенції на його окрузі

За інформацією Громадського руху ЧЕСНО, з-поміж депутатів-мажоритарників Одещини округ екс-регіонала Олександра Пресмана отримав у 2017 році найбільше субвенцій. Журналісти ЧЕСНО дізналися, що фірми з кримінальним шлейфом та близькі до оточення народного депутата Пресмана ділять мільйони держсубвенцій, а про реалізацію цих коштів звітує благодійний фонд нардепа "Творю добро", який очолює його син Микита Кузькевич, що , ймовірно, свідчить про піар депутата-мажоритарника за грші державного бюджету.

Так, у звіті благодійного фонду за минулий рік є будівництво дитячого садочку в с. Латівка (Августівська сільрада) Біляївського району і капремонт будівлі Красносільської ЗОШ I - III ступенів Красносільської сільради Лиманського району.

Як повідомили журналісти у своєму розслідуванні, тендер на будівництво виграла одеська фірма "Укрмежбуд", яка запропонувала виконати роботи за 19,98 млн грн. ТОВ "Укрмежбуд" виграло також і тендер на реконструкцію Красносільської ЗОШ. Сума угоди складає понад 40 млн. Конкурентом на відкритих торгах в "Укрмежбуду" була фірма "Ніка-Снаб-Юг". За останні два роки “Ніка-Снаб-Юг” подалась на торги лише раз, в парі з "Укрмежбуд", і програла. Це може бути непрямим свідченням про змову учасників.

Фірма "Укрмежбуд" має пряме відношення до депутата Одеської обласної радиМиколи Дерев’янка (БПП). Саме він до 2016 року був її єдиним засновником і директором. До зміни власника підприємство називалось "Коланд". На сайті облради Дерев’янко вказаний як директор цього підприємства.

Фірма досі зареєстрована у квартирі, яка належить Дерев’янку, і він цього не заперечує:

 

Я вам открою секрет, я там живу. Я там роблю на "Укрмежбуд".

 

Те, що депутат облради від БПП Дерев’янко та депутат Верховної Ради Пресман знайомі й співпрацюють, свідчить  новина на сайті благодійного фонду Пресмана.

Ще одна субвенція в розмірі 5 мільйонів  була отримала міською радою м. Южний на ремонт каналізаційного колектора. Тендер тоді виграла фірма колишнього регіонала Ігоря Єрьоменка "Укргазифікація-Південь". Однак, за інформацією ЧЕСНО, Підприємство "Укргазифікація-Південь" є фігурантом кримінального провадження за фактом розтрати, заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах за попередньою змовою посадовими особами Регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" з ТОВ "Укргазифікація Південь" під час здійснення реконструкції з’єднувального каналу Тилігульський лиман – Чорне море. Фірми, які вийшли на торги по реконструкції в м. Роздільна, є також фігурантами цього кримінального провадження.

 

 

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 20972455
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33313546