НАЗК: Народний депутат Макар'ян не задекларував фірму, власником якої він є та справжню вартість будинку

Укрправда повідомила про порушення вимог щодо декларування народним депутатом БПП Макар'яном Давидом Борисовичем.  Перевірка Національним агенством із запобігання корупції декларації за 2016 рік Макар’яна показала, що він недостовірно вказав вартість свого нежитлового приміщення у Миколаєві та не вказав, що є власником ТОВ "Гранд-Авто-Нік", що відтверджується даними Youcontrol.

"Загалом встановлено відображення у декларації посадовця недостовірних відомостей на суму 209 996 грн", - йдеться в повідомленні.

Станом на 13 липня 2018 року, Нацагентство із запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи щодо проблем з деклараціями народного депутата з фракції БПП Макар'яна Давида Борисовича.

Нагадаємо, що відповідно до ч.4 ст. 172-6 КпАП, подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повʼязані особи

Макарʼян
Давид Борисович
  • народний депутат України VIII скликання, член партії "Блок Петра Порошенко"
  • Кількість справ: 1