Константиновський, ймовірно, підкуповував виборців у Подільському районі м. Києва напередодні виборів народних депутатів 2014 року

Громадська мережа "Опора" повідомила, що 5 жовтня 2014 року кандидат від партії «Народний фронт» по 220 округу (Подільський район) В’ячеслав Константіновський організував Свято спорту та дітей на стадіоні «Спартак», де проводилися заняття з футболу та роздавалися подарунки.

У розмові з одним із спостерігачів ОПОРИ тренер ФК «Поділ» Віталій Болдирєв зазначив, все, що відбувалося на полі фінансувалося UEFA, оскільки він виграв грант від цієї футбольної асоціації. Організатор свята з боку пана Константіновського Віталій на запитання спостерігача «Хто фінансує футбольну подію?» підтвердив слова В. Болдирєва і додав, що за кошти виборчого фонду Констянтиновського була організована сцена та запрошені ветерани київського «Динамо»: Олексій Михайличенко, Володимир Мунтян, Юрій Максимов.

Після виступів ветеранів футболу та кандидата В’ячеслава Константіновського ведучий почав роздавати подарунки: м’ячі для найкращих молодих футболістів, шарфи для тренерів ФК «Поділ» та ФК «Оболонь», також кепки з написом «Константіновський», що підтверджує надане "Опорою" відео із врученням подарунків.

Журналісти громадської мережі "Опора" зауважили, що таку роздачу призів-подарунків можна розцінювати як непрямий підкуп виборців. Відповідно до ст.74, ч.14 Закону «Про вибори народних депутатів України» «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей».

Окрім цього, виборчою кампанією кандидата у народні депутати Константиновського вбачаються ймовірні ознаки порушення процедури виборчої агітації у 2014 році: носіння кепок з агітацією неповнолітніми (ст.2, ч.7 цього Закону «Про вибори народних депутатів України»); відсутність вихідних даних на агітаційних плакатах, які були розміщені неподалік від стадіону (т.69, ч.7 та ст.68, ч.7 Закону «Про вибори народних депутатів України»); фінансування заходу відбувалося не лише за рахунок виборчого фонду кандидата, а була профінансована за кошти гранту UEFA (ст.68, ч.8 Закону «Про вибори народних депутатів України»)