Стальконструкції вдруге замовили ті ж самі паркани

22 квітня 2013 р. КП "Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького" м.Харкова з дозволу голови комітету з конкурсних торгів Дмитра Поздєєва (директора КП) уклав угоду на 4,84 млн грн з ТОВ "Стальконструкція" на встановлення огорож навколо атракціонів.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки огорожі для цих же атракціонів уже замовляли фірмі-переможниці в січні за 4,12 млн грн. Як зазначають журналісти, ТОВ "Стальконструкція" вигравало тендери на вже завершені об’єкти і раніше. Так, у березні фірма отримала 1,23 млн грн на будівництво фундаменту для атракціонів, що працюють вже з літа, потім підряд на 7,38 млн грн на ремонт будинку, який за два місяці до того оголосили повністю відремонтованим, а в листопаді 2012 р. підряд 6,59 млн грн на ремонт пам’ятника, який був відкритий у липні.

За інформацією журналістів, власником 51% ТОВ "Стальконструкція" і його керівником на момент тендеру був Сергій Євель. Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ "СМІТ. Комп’ютери та мережі", основним видом діяльності якого зазначені торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням та програмним забезпеченням.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа передав викладені факти до контролюючих органів. Голова АМКУ Харківської області А.Косолапов відповів, що в ході перевірки порушень законодавства не було виявлено. Дії А.Косолапова оскаржили Генпрокурору, і зрештою Голова АМКУ М.Бараш повідомив, що Харківським АМКУ було здійснено аналіз закупівлі і порушень законодавства не виявили. У той же час 20 грудня 2013 року начальник ДФІ в Харківській області І.Нестругіна повідомила, що договір між КП "Центральний парк культури" та ТОВ "Стальконструкція" було розірвано додатковою угодою.

Повʼязані особи

Поздєєв
Дмитро Юрійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку ім.М. Горького»
  • Кількість справ: 2
Євель
Сергій Михайлович
  • співзасновник і керівник ТОВ "Стальконструкція"
  • Кількість справ: 2

Джерела

ukr.aw/case/miljony-na-ohorozhi-v-parku-horkoho-rozihraly-koly-vse-davno-zrobleno-ta-sche-j-po-druhomu-kolu/