Стальконструкція повторно заливає фундамент у парку Горького

26 березня 2013 р. КП "Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького" м. Харкова з дозволу голови комітету з конкурсних торгів Дмитра Поздєєва (директора КП) уклав угоду на 1,23 млн грн з ТОВ "Стальконструкція" на реконструкцію атракціонів.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки кілька з атракціонів, для яких планувалося закладати фундамент, вже давно були в процесі експлуатації. Як зазначають журналісти, ТОВ "Стальконструкція" вигравало тендери на вже завершені об’єкти і раніше. Так, 6 листопада 2012 р. фірма отримала підряд 6,59 млн грн на ремонт пам’ятника, який був відкритий у липні попереднього року. Керівником і власником 51% ТОВ "Стальконструкція" на момент тендеру був Сергій Євель. Єдиним конкурентом фірми виступило ТОВ "Спецбудмонтаж-Україна".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник контрольно-ревізійного відділу ДФІ в м. Харкові І.Нестругіна повідомила, що шляхом підписання додаткових угод ряд договорів між КП "Центральнйи парк" і ТОВ "Стальконструкція" було розірвано, в тому числі й договір від 26 березня.

ЦПК ЗВЕРНУЛИСЬ до Харківського міського голови Кернеса Г.А.  Натомість, отримали лист за підписом секретаря міської ради О.М. Новак, яким повідомлено, що Харківська міська рада не наділена повноваженнями щодо перевірок держзакупівель. Очевидно, посадових осіб Харківської міськради не хвилює питання, яким чином витрачаються кошти місцевого бюджету. Адже саме міськрада в особі Голови є розпорядником  бюджетних коштів.

Повʼязані особи

Поздєєв
Дмитро Юрійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку ім.М. Горького»
  • Кількість справ: 2
Євель
Сергій Михайлович
  • співзасновник і керівник ТОВ "Стальконструкція"
  • Кількість справ: 2

Джерела

ukr.aw/case/u-kernesa-tilky-zaraz-daly-miljon-na-fundament-atraktsionu-yakyj-ne-zahotiv-kataty-bohoslovsku-sche-v-serpni/