Стальконструкція повторно заливає фундамент у парку Горького

26 березня 2013 р. КП "Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького" м. Харкова з дозволу голови комітету з конкурсних торгів Дмитра Поздєєва (директора КП) уклав угоду на 1,23 млн грн з ТОВ "Стальконструкція" на реконструкцію атракціонів.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки кілька з атракціонів, для яких планувалося закладати фундамент, вже давно були в процесі експлуатації. Як зазначають журналісти, ТОВ "Стальконструкція" вигравало тендери на вже завершені об’єкти і раніше. Так, 6 листопада 2012 р. фірма отримала підряд 6,59 млн грн на ремонт пам’ятника, який був відкритий у липні попереднього року. Керівником і власником 51% ТОВ "Стальконструкція" на момент тендеру був Сергій Євель. Єдиним конкурентом фірми виступило ТОВ "Спецбудмонтаж-Україна".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник контрольно-ревізійного відділу ДФІ в м. Харкові І.Нестругіна повідомила, що шляхом підписання додаткових угод ряд договорів між КП "Центральнйи парк" і ТОВ "Стальконструкція" було розірвано, в тому числі й договір від 26 березня.

Повʼязані особи

Поздєєв
Дмитро Юрійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку ім.М. Горького»
  • Кількість справ: 2
Євель
Сергій Михайлович
  • співзасновник і керівник ТОВ "Стальконструкція"
  • Кількість справ: 2

Джерела

ukr.aw/case/u-kernesa-tilky-zaraz-daly-miljon-na-fundament-atraktsionu-yakyj-ne-zahotiv-kataty-bohoslovsku-sche-v-serpni/