Насіров, ймовірно, приймав безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу

16 січня Центральна виборча комісія повідомила про намір екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова стати кандидатом у президенти на майбутніх виборах 31 березня 2019 р. як самовисуванець. Насіров вже подав документи для реєстрації, про це повідомила Українська правда

Потрібно нагадати, що стосовно майбутнього кандидата у Президенти України Насірова Р. у Шевченківському районному суді міста Києва 6 грудня 2018 р. почався  розгляд справи у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК Україн, зачитується обвинувальниц акт.

Раніше,  3 березня 2017 р. детективи НАБУ вручили Роману Насірову повідомлення про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України – "зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки". Слідство вважає, що Насіров протягом 2015 - 2016 років, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенко, надав керівникам регіональних та територіальних органів Державної фіксальної служби незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". 

Слідство підсумувало суму завданих збитків державі відповідними діями Насірова Р. у розмірі близько 2 млрд гривень.  

 

 

Повʼязані особи

Насіров
Роман Михайлович
  • екс-Голова ДФС України, кандидат на пост Президента України 2019 року
  • Кількість справ: 6