Народний депутат Герега платить податки анексованому Криму та не декларує свій бізнес

У 2015 році журналісти програми "Схеми"повідомили,  що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на той час новостворена російська юридична особа з назвою «Новацентр К». Очолив її колишній комерційний директор українського «Епіцентру К» в Криму Юрій Носач.«Епіцентр К» постачав товари на полиці гіпермаркетів «Новацентр К» кримського через посередника – фірму «Алмера».

Як дізналися пізніше "Схеми" , "Новацентр К" знаходиться на 99% у власності ООО "Русстрой К". Власник ділить офіз із  "Руслайн Ко"  (202 приміщення будинку на Тургенєвській, 8 у місті Пушкіно Московської області)",

Фірма ООО "Руслайн Ко", яку  травні 2014 року українські компанії "Нова лінія", "Епіцентр К" і "Торговий дім "Трейдіком "Інко", кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги,  є одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого міста Севастополь, йдеться у пояснювальній записці чиновників окупаційної влади до звіту про виконання консолідованого бюджету міста у 2017 році.

Журналісти підкреслюють: керівництво "Руслайн Ко" активно бере участь у діяльності гіпермаркетів "Новатор К" (саме ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів "Епіцентр К" на території півострова). А її гендиректор у 2017 році клопотав про зміну категорії земель на ділянці одного з гіпермаркетів "Новацентр К" у Севастополі на вулиці Відрадній у промислову зону під час обговорення генплану.

Про наявність бізнесу на території РФ та у анексованому Криму депутат Герега О.В. та його дружина Герега Г. у е-деклараціях не повідомляють, тому порушили норми антикорупційного законодавства  за недостовірні відомості у деклараціях.

Повʼязані особи

Герега
Галина Федорівна
  • Дружина народного депутата України VIII скликання, кінцева співвласниця компанії "Нова лінія", "Епіцентр К" і "Торговий дім "Трейдіком "Інко"
  • Кількість справ: 1
Герега
Олександр Володимирович
  • народний депутата України VIII скликання, Голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, кінцевий співвласник компанії "Нова лінія", "Епіцентр К" і "Торговий дім "Трейдіком "Інко"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Общество с ограниченной ответственностью, Российская Федерация
ЄДРПОУ 2155038047020