Житлобуд-2 реконструює медичні заклади Волині

19 квітня 2013 р. Управління капітального будівництва Волинської ОДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника директора департаменту – начальника УКБ) Михайла Харка уклало угоду на 1,26 млн грн з ТОВ "Житлобуд-2" на реконструкцію приміщення під лабораторний корпус обласного територіального протитуберкульозного об’єднання. 1 липня 2013 р. те ж саме управління уклало з "Житлобуд-2" ще одну угоду на 3,36 млн грн на реконструкцію приміщення КЗ "Волинський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастрофи".

За інформацією сайту "Наші гроші", ці тендери є сумнівними, оскільки ТОВ "Житлобуд-2" розіграло їх з ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536", яке до 9 липня 2012 р. володіло 51% "Житлобуду", і з яким "Житлобуд" регулярно разом подається на держзакупівлі. На момент тендеру співзасновником і керівником ТОВ "Житлобуд-2" був Леонід Стефанович. У той же час головою наглядової ради і власником 86% "Луцьксантехмонтажу" був член виконавчого комітету Луцької міської ради Віктор Чорнуха.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. У результаті перевірки Волинське облтервідділення АМКУ в особі в.о. начальника С.Лугового повідомило, що ознак узгодження дій між конкурентами під час закупівлі виявлено не було.

Повʼязані особи

Харко
Михайло Степанович
  • голова комітету конкурсних торгів, заступник директора – начальник УКБ Головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації
  • Кількість справ: 1
Стефанович
Леонід Степанович
  • співзасновник, керівник ТзОВ "Житлобуд-2"
  • Кількість справ: 1
Чорнуха
Віктор Григорович
  • головний акціонер і голова наглядової ради ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536", член виконавчого комітету Луцької міської ради до 2014 року, народний депутат України VIII скликання
  • Кількість справ: 2

Джерела

ukr.aw/case/ridna-firma-chlena-miskvykonkomu-otrymala-sche-14-miljoniv-na-likarni-ta-silsku-shkolu/