Народний депутат С. Дунаєв не задекларував 12 фірм

Починаючи з 2016 року народний депутат України Сергій Дунаєв від партії "Опозиційний блок" декларував недостовірні відомості у деклараціях. З цього питання генеральний прокурор Юрій Луценкоу травні 2018 року вніс у Верховну Раду подання про зняття недоторканності з народного депутата Дунаєва.

Як виявилося під час журналістського розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» , Сергій Дунаєв у декларації за 2015 Декларація рік повідомив тільки про 3 фірми, що йому належали – СК ТДВ «Олві», МПВКП «Легіон» та ТОВ «Лізинг Інвест».  Однак, про те, що він є бенефіціарним власником інших 9 фірм, що засновані згаданими трьома у декларації не значилося та внесків до статутних капіталів цих товариств на суму 42,8 млн грн

У декларації за 2016 рік Декларація. Дунаєв до свого переліку додав лише 1 фірму з 9ти і залишив поза увагою суму у 23 млн грн. Тільки 2017 року Декларація нардеп в уточненій декларації згадав про всі 13 фірм ( у цьому ж році, створений ТОВ «лисичанський скляний завод» до першої декларації за 2017 р. не потрапив). Також, тільки у 2017 р. було повідомлено про володіння 1506-метровим житловим будинком у Сєверодонецьку. Його народний депутат задекларував як 6 окремих квартир, хоча по Реєстру речових прав на нерухоме майно це цілий будинок на 6 помешкань, а також про 19-метровий гараж, 2квартири площею 157 і 61 кв. м.

На сьогоднішній день депутатська недоторканність з Сергія Дунаєва знята, справа знаходиться на завершальному етапі досудового розслідування, депутату інкримінують декларування недостовірної інформації.

Повʼязані особи

Дунаєв
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликликання, безпартійний У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” (№9 у списку).
  • Кількість справ: 2