Народний депутат Скуратовський приховав від громадськості бізнес, яхту та яхт-клуб.

   Скуратовський Сергій Іванович перебуваючи на посаді депутата Верховної Рада України відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»                               (далі – Закон),  подав електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

   Журналісти «Наші гроші з Денисом Бігусом» співставили інформацію, яка відображена у електронній декларації депутата Скуратовського з відомостями у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань                             https://bihus.info/nardep-laskivec-prihovav-aht-klub-ta-ahtu-zapisavsi-ih-na-pomicnikiv та https://bihus.info/za-spinou-u-laska-biznes-ugidda-i-ahti-radikala-skuratovskogo.

  Так встановлено підприємство ТОВ «Прімател» (код ЄДРПОУ 24367739), засновником цієї фірми є Мотрич Богдан Ігорович, який водночас є помічником народного депутата Скуратовського С.І., та проживає згідно ЄДР: м. Київ, вул. Лайоша Гавро, б. 9-Г, кв. 102. Сума його внеску до  статутного капіталу цього підприємства складає 7 млн. грн. Директором цієї фірми є інша помічниця народного депутата -  Добровольська Олена Ростиславівна.

   Крім цього, згідно декларації, Скуратовська Людмила – дружина народного депутата, має корпоративні права на ТОВ "ЖЕО"СОФІЯ КИЇВСЬКА" (код ЄДРПОУ 39018680), проведеним аналізом встановлено, що згідно ЄДР  - Скуратовська Л.В. зареєстрована за тією самою адресою, що і Мотрич Б.І. дані були станом на 03.07.17.

  Крім сказаного вище, в декларації за 2016 рік Скуротовський С.І. не зазначив, що його дружина станом до 18.05.17 згідно даних ЄДР була беніфіціарним власником фірми ПП «ГРІН-ГРЕЙ» (код ЄДРПОУ 31814023).

   Журналістами також виявлено, що помічниця народного депутата Добровольська О.Р згідно відомостям з global company intelligence та Evropean business register є власник мальтійської компанії “Bogena Ltd”. Цій компанії належить яхта з назвою “Божена”, вочевидь на честь доньки нардепа. І це судно журналісти “Наших грошей з Денисом Бігусом” зафіксували на закритій парковці яхт-клубу “Прімател”.

Повʼязані особи

Мотрич
Богдан Ігорович
  • помічник народного депутата Верховної Ради Скуратовського Сергія Івановича 8 скликання, засновник ТОВ "Прімател" (код ЄДРПОУ 24367739)
  • Кількість справ: 1
Добровольська
Олена Ростиславівна
  • помічник народного депутата Верховної Ради Скуратовського Сергія Івановича 8 скликання, директор ТОВ "Прімател", власник мальтійської компанії “Bogena Ltd”
  • Кількість справ: 1
Скуратовський
Сергій Іванович
  • народний депутат України VIII скликання, політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
  • Кількість справ: 5
Скуратовська
Людмила Володимирівна
  • дружина народного депутата Верховної Ради Скуратовського Сергія Івановича, має корпоративні права на ТОВ "ЖЕО"СОФІЯ КИЇВСЬКА" (код ЄДРПОУ 39018680)
  • Кількість справ: 4

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 31814023
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39018680
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 24367739