Управління внутрішньої політики Дніпропетровської міськради заплатило 1,1 млн грн за неотримані послуги

  • махінації на безтендерних держзакупівлях: розтрата

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші", у 2011–2013 рр. Управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради витратило понад 1,1 млн грн на оплату послуг, які так і не були надані. Про це повідомляє прес-служба Дерфінінспекції.

Порушення були виявлені у рамках позапланової ревізії діяльності управління., яка проводилася відповідно до ухвали Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська.

Вказана сума була переказана підрядним організаціям за послуги з обслуговування комп’ютерної техніки, організації та проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, навчань, семінарів, надання в оренду автомобіля та досліджень у сфері будівництва. Водночас перераховані послуги надані не були. Окрім того, в одного з підрядників, як виявили ревізори, взагалі немає фахівців, які могли б виконати зазначені роботи.

Управлінню внутрішньої політики були зупинені операції з бюджетними коштами на рахунках. Матеріали ревізії передано до СУ ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Дніпропетровську міськраду упродовж 1999–2014 рр. очолював Іван Куліченко, який у 2010–2014 рр. був членом Партії регіонів.

Повʼязані особи

Куліченко
Іван Іванович
  • міський голова Дніпропетровська (нині Дніпро), голова Дніпропетровської міської ради
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 26510514