Сват Богдана Дубневича обійняв керівну посаду на спиртзаводі у Львівській області

За інформацією журналістів сайту "Наші Гроші. Львів",  31 січня 2017 року новим в. о. заступника керівника Великолюбінського спиртзаводу ДП "Укрспирт" призначили Богдана Колодія.

Богдан Колодій, за даними журналістів, є сватом нардепа від БПП Богдана Дубневича. За тиждень до призначення, 24 січня, Колодія звільнили з посади керівника Воютицького спиртзаводу за грубі порушення трудових обов’язків (п. 1 ст. 41 КЗпП України) та нанесення підприємству фінансових збитків на суму 7,4 млн грн.

30 січня керівництво ДП "Укрспирт" передало матеріали службового розслідування по виявленим зловживанням на Воютицькому МПД до Нацполіції з проханням терміново вжити заходів. У зверненні до правоохоронних органів керівництво державної компанії заявило про ймовірне зловживання службовим становищем посадовими особами Воютицького МПД.

Згідно з актом службового розслідування, причинами збиткової роботи Воютицького МПД стали недотримання планових обсягів надання послуг з виготовлення засобів для очистки скла та відсутність належного контролю за виробництвом з боку керівництва.

Йдеться, зокрема, про залишення поза увагою керівництва заводу порушення договірних зобов’язань фірмою  "Лінкс лабораторії ", що належить до групи компаній  "УІГ" мільйонера, власника мережі АЗС  "ОККО", Віталія Антонова.

За договором від липня 2016 року, ДП  "Укрспирт" виготовляв для ТОВ  "Лінкс лабораторії " з давальницької сировини цієї фірми засоби для очищення скла. Зі свого боку, товариство зобов’язувалось купувати завчасно встановлений місячний обсяг виготовленої продукції, але порушило ці зобов’язання, замовивши на 3,4 млн л рідини менше обумовленого, чим нанесло збитки державному підприємству.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Колодій
Богдан Петрович
  • сват Богдана Дубневича, в. о. заступника директора Великолюбінського МПД ДП "Укрспирт", колишній директор Воютицького МПД ДП "Укрспирт"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

державне підприємство
ЄДРПОУ 37199618
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33894650