Управлінець Дубневичів отримав понад 2 мiльйони на реконструкцію даху в Пустомитівській школі

1 червня 2016 року відділ освіти Пустомитівської райдержадміністрації замовив у ТОВ БРП "Технобуд" роботи з реконструкції даху Пустомитівської ЗОШ № 2 ІІІІ ступенів за 2,2 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші Гроші. Львів".

Сторони погодили виконання підряду до кінця 2017 року "або до повного виконання робіт". Також в основних умовах договору прописана можливість зменшення обсягу закупівлі робіт залежно від реального фінансування видатків.

Технічною документацією передбачені загальнобудівельні роботи з утеплення даху та улаштування покрівлі із металочерепиці, роботи з реконструкції електромережі, зокрема прокладання поліетиленових труб, монтаж світильників із лампами.

На тендер подали заявки 5 фірм, однак Комітет з конкурсних торгів допустив до участі лише дві з них – ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Стрім-Львів". Цінова пропозиція останнього товариства виявилась дорожчою на 164,5 тис. грн, тож перемога дісталась "Технобуду".

Власником ТОВ БРП "Технобуд" є Юрій Пастернак, який також є керівником ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів (БПП). Раніше він був директором ТОВ "Корпорація КРТ".

ТОВ "Стрім-Львів" належить Юрію Савицькому (81%) та Володимиру Федині (19%). Як повідомляли "Наші гроші. Львів", ця фірма не вперше складає конкуренцію підприємствам Юрія Пастернака. Так, у травні 2016 року ТОВ "Стрім-Львів" було єдиним конкурентом іншої фірми Пастернака ТОВ "Тір" у тендері на будівництво Народного дому "Просвіта" у Мшані Городоцького району. У 2014 році ці ж фірми позмагалися в тендері на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в селі Бортятин Мостиського району.

Згідно з даними Вісника державних закупівель, упродовж 2015 року ТОВ БРП "Технобуд" отримало у Львівській області держзамовлень на загальну суму 240,6 млн грн.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 22420292
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32568624