Фірми, близькі до депутатів Дубневичів, освоять чергові сім мільйонів гривень на реконструкції шкіл

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші. Львів", ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір" отримали у вересні 2016 року підряди на реконструкцію приміщень Крукеницької ЗОШ ІІІІ ст. в селі Крукеничі Мостиського району та дитячого навчального закладу "Сонечко", що в селі Звенигород Пустомитівського району, загальною вартістю 7,2 млн грн.

Обидва об’єкти мають бути здані до кінця 2016 року або до повного виконання робіт.

Так, 12 вересня відділ освіти Мостиської районної державної адміністрації уклав договір з ТОВ БРП "Технобуд" на реконструкцію приміщення Крукеницької ЗОШ ІІІІ ст. в селі Крукеничі Мостиського району. Цікаво, що очікувана вартість закупівлі, яку встановлюють до визначення виконавця робіт, повністю співпала з ціною укладеного договору – 1,39 млн грн.

9 вересня Звенигородська сільська рада Пустомитівського району Львівської області за результатами відкритих торгів замовила ТОВ "Тір" реконструкцію дитячого навчального закладу "Сонечко", що в селі Звенигород Пустомитівського району. Вартість робіт склала 5,82 млн грн.

Документацією конкурсних торгів передбачені демонтажні, загальнобудівельні роботи, облаштування вентиляції, опалення, електроосвітлення, водопроводу, роботи з благоустрою території тощо.

В обох тендерах конкурентом ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір" було ТОВ "Стрім-Львів". За інформацєю журналістів сайту "Наші гроші. Львів", названа компанія не вперше складає конкуренцію ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір" на держтендерах. У травні 2016 року ТОВ "Тір" та ТОВ "Стрім-Львів" розіграли тендер щодо будівництва Народного дому "Просвіта" у Мшані Городоцького району, а у 2014 році ці ж фірми позмагалися в тендері на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в селі Бортятин Мостиського району.

Власником ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір" є Юрій Пастернак керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів (БПП), колишній директор ТОВ "Корпорація КРТ".

ТОВ "Стрім-Львів", за даними ЄДР, належить Юрію Савицькому та Володимиру Федині.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04369742
орган державної влади
ЄДРПОУ 04056434
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32568624
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32893609