Фірми з орбіти братів Дубневичів виграли тендери на 27 млн грн у виборчому окрузі Ярослава Дубневича

У вересні 2016 року Городоцька районна державна адміністрація замовила будівництво та реконструкцію двох районних навчальних закладів у ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір" на загальну суму 27,4 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші гроші. Львів".

Йдеться про будівництво ЗОШ ІІІ ступенів в селі Братковичі за 23,01 млн грн, яке здійснить ТОВ БРП "Технобуд", та реконструкцію з добудовою Бартатівського НВК в селі Бартатів, яке за 4,39 млн грн виконає ТОВ "Тір".

В обох тендерах було лише два учасника, і в обох конкурентом переможця було ТОВ "Укрспектрол", яке пропонувало вищу ціну.

ТОВ "Укрспектрол" належить Юрію та Ользі Стадникам. Це підприємство, яке зареєстроване у 2004 році, за даними Вісника державних закупівель, з 2008 року стало переможцем лише одного тендеру: у вересні 2016 року воно отримало підряд на ремонт вулиці Миру в селі Зимна Вода (Пустомитівський район). Підприємство більш відоме як орендар частини клубу "Романтик" в парку культури ім. Б. Хмельницького у Львові. Примітно, що Юрій Стадник був помічником депутата Львівської міської ради від "ВО "Свобода" Андрія Карбовника.

Власником ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір" є Юрій Пастернак керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів (БПП), колишній директор ТОВ "Корпорація КРТ".

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 04056463
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32893609
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32954467