Компанія "Тір", що належить менеджеру Дубневичів, добудує школу в селі Чишки за 54 мільйони гривень

Чишківська сільрада Пустомитівського району Львівської області 18 липня 2016 року замовила ТОВ "Тір" будівництво II черги загальноосвітньої школи на 400 місць за 54,27 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші гроші. Львів".

У 2013 році підряд на будівництво цієї школи по вул. Шевченка за 28,95 млн грн. отримало Західно-українське Будівельно-Ремонтне АТ "Зубра Лтд".

Фірма мала виконати всі роботи від закладання фундаменту й встановлення блокових бетонних стін до внутрішнього опорядження, а також закупити сантехніку, меблі, побутові прилади, спортивне обладнання, благоустроїти та озеленити територію.

У грудні 2015 року проект відкоригували і віддали ТОВ "Тір" підряд вартістю вже 40,64 млн грн. Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ "Львівбуд", яке стабільно складає конкуренцію фірмам з орбіти Дубневичів і майже завжди програє, встановлюючи вищі ціни.

У порівнянні з грудневим тендером проект зведення II черги школи здорожчав ще на чверть. Опосередкована вартість зведення школи становитиме тепер 136 тис. грн за місце, у той час, як за даними Мінрегіонрозвитку, опосередкована вартість одного місця станом на квітень 2016 року становила близько 70 тис. грн.

Засновником компанії "Тір" є Юрій Пастернак – керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест", яке належить братам Дубневичам, а також колишній директор ТОВ "Корпорація КРТ". Йому ж належить ТОВ БРП "Технобуд", якому щастить отримувати держзамовлення на будівництво та ремонт об’єктів на території Пустомитівського району.

Єдиним конкурентом ТОВ "Тір" на останньому тендері було львівське ТОВ "БК "Білдінгз" зі статутним капіталом у 50 грн. Фірма була створена в січні 2016 року й не вигравала тендерів на будівництво. Її власниками є депутат Брюховицької селищної ради від "Самопомічі" Роман Кута і Ярослав Скиба, який входить до складу засновників ТОВ "Інформ Захід Плюс", ТОВ "Грін Медіа Вест", ТОВ "Лучиці" та ТОВ "Декор Дизайн". За даними журналістів, БК "Білдінгз" літом 2016 року виступала єдиним конкурентом фірм з орбіти братів Дубневичів ще на п’яти торгах, де перемогли компанії ТОВ "Енергія-Монтажсервіс" (кінцевими бенефіціарами є брати Дубневичі та Назарій Лемик), ТОВ БРП "Технобуд" та ТОВ "Тір".

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 34857390
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32893609
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 40226227
орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04369788