Користуючись монопольним становищем, підприємства Дубневичів заробляють на закладах освіти Яворівського району

Користуючись монопольним становищем, підприємства Дубневичів заробляють на закладах освіти Яворівського району, повідомляють журналісти сайту "Наші Гроші. Львів".

За даними журналістів, у 2014 році Новояворівська міськрада Львівської області за неконкурентною процедурою закупівлі в одного учасника замовила теплопостачання, гаряче водопостачання та електричну енергію у ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" на 2 млн 790 тис. грн.

Послуги замовлялись для дошкільних навчальних закладів № 1, 4, 5, 7, 9 Новояворівська. У попередньому році для цих самих навчальних закладів було замовлено послуг на 2 млн 268 тис. грн. Різниця у вартості послуг таким чином склала понад 520 тис. грн.

За інформацією журналістів, у 2015 році відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації за результатами переговорної процедури закупівлі уклав угоди на постачання пари та гарячої води для навчальних закладів на 5,7 млн грн. Найбільше, понад 4,6 млн грн, дісталось ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс". Вартість однієї Гкал, замовленої у цих підприємств, в залежності від навчального закладу, коливається від 1358,72 до рекордних 1720,21 грн.

Решту коштів отримала ТОВ "Біоальтернатива". Одну Гкал підприємство продало освітянам по 1023,95–1283,25 грн.

В обґрунтуванні застосування переговорної процедури вказано, що "Енергія-Новояворівськ", "Енергія-Тепловодосервіс" та “Біоальтернатива” займають монопольне становище на ринку із часткою 100% у межах власних діючих мереж.

Основним власником ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс" є ТОВ "АПП "Львівське", яке належить Богдану та Ярославу Дубневичам. ТОВ "АПП "Львівське" належать близько 92% власності вказаних товариств. Решта належить місцевим комунальним підприємствам.

Власниками ТОВ "Біоальтернатива" є Оксана Чура та Юрій Лящук.

Повʼязані особи

Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41
Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04373301
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35413749
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32789941
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37582308
орган державної влади
ЄДРПОУ 04055883