За три роки Дубневичі заробили на яворівських військових понад 15 млн грн

За три роки підприємства, які належать братам Дубневичам, заробили на яворівських військових понад 15 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші Гроші. Львів".

Згідно з даними Вісника державних закупівель, Яворівська квартирна-експлуатаційна частина МО України почала замовляти комунальні послуги у підприємств Дубневичів від початку 2013 року.

За інформацією журналістів, у 2014 році ця частина за неконкурентною процедурою закупівлі в одного учасника замовила комунальних послуг на 9 млн 150 тис. грн, з яких 6,9 млн грн дісталися ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс". З цими підприємствами були укладені угоди на теплопостачання, постачання електроенергії, води та послуги каналізації. Ще 2 млн 250 тис. грн отримала ПП "Енергія Захід" за постачання пари та гарячої води.

У 2015 році Яворівська квартирна-експлуатаційна частина знову уклала з ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс" угоди на теплопостачання, постачання води та послуги каналізації на загальну суму 4,9 млн грн. Всі контракти підприємство, за даними журналістів, також отримало за неконкурентною переговорною процедурою. Застосування переговорної процедури, у цьому випадку, пояснювалось тим, що "Енергія-Тепловодосервіс" є суб’єктом природних монополій з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території військового містечка № 25 у с. Старичі, Яворівського району, Львівської області".

Основним власником ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс" є ТОВ "АПП "Львівське", яке належить Богдану та Ярославу Дубневичам. ТОВ "АПП "Львівське" належать близько 92% власності вказаних товариств. Решта належить місцевим комунальним підприємствам.

Власниками ПП "Енергія Захід" є Тамара та Анатолій Котики. Анатолій Котик, за даними журналістів, є бізнес-партнером народного депутата Ігоря Васюника у ТОВ "ВР Груп".

Повʼязані особи

Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41
Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 38142190
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35413749
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32789941
державна організація
ЄДРПОУ 07930854