Правоохоронці підозрюють фірми братів Дубневичів у газових махінаціях
махінації на безтендерних держзакупівлях : закупівля за завищеною ціною

Правоохоронні органи відкрили цілу низку кримінальних справ проти фірм братів Дубневичів за підозрою у махінаціях із закупівлями газу у НАК “Нафтогаз України” та нанесення збитків бюджету, повідомляють журналісти "Наші Гроші. Львів".

Національна поліція, НАБУ та СБУ розслідують кілька кримінальних справ проти компаній ТОВ "НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Новий Розділ", що контролюються народними депутатами Ярославом та Богданом Дубневичами. Журналісти "Наші Гроші. Львів" стверджують, що ці компанії купували у НАК "Нафтогаз України" газ для Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ за цінами для населення, які є суттєво нижчими, ніж ціни для підприємств. Проте, на потреби населення було використано лише 27 та 18% газу відповідно. Решта його була використана для виробництва електроенергії, яка потім була продана за ринковою ціною. Таким чином, ймовірно, дії цих підприємств завдали збитків державі на загальну суму понад 775 млн. грн.

Були проведені обшуки на Новороздільській ТЕЦ, в офісі ТОВ “НВП “Енергія-Новий Розділ” та у помешканнях кількох керівників товариства. Слідчі дії тривають.