Записані на наближених до нардепа Лук'янчука мережі обмінних пунктів не платять податки
податкові зловживання : ухиляння від сплати податків

Журналісти програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" виявили, що у в обмінних пунктах компаній "Абсолют фінанс" та "Магнат" не встановлено касові апарати, таким чином компанії ухиляються від сплати податків. Їх засновниками є особи, наближені до народних депутатів Руслана Лук'янчука та Олександра Турчинова.

Співзасновниками "Абсолют фінанс" та "Магнат" є багаторічна помічниця депутата Руслана Лук'янчука Оксана Бродовська, її донька Ілона Бродовська та батько Григорій Пронько. Чоловік Бродовської Валентин також раніше був помічником Лук'янчука та до 2012 року - співзасновником ФК "Абсолют фінанс".

23-річна модель Ілона Бродовська зареєстрована у квартирі, власницею якої є дружина Лук'янчука Мирослава. Офіси цих компаній знаходяться у будинку, в якому Мирослава Лук'янчук має дві квартири. За тою ж адресою знаходиться офіс компанії "Топ стиль", у якій працювала дружина Лук'янчука.

 

Бродовські отримали офіс компаній від тещі голови РНБО Олександра Турчинова Тамари Белиби. У ньому зареєстрована ще одна компанія - "Октава фінанс", що має ідентичний до компаній Бродовських веб-сайт та того самого головного бухгалтера. Директор "Октави фінанс" також очолює компанію, що займається обмінним бізнесом, яка зареєстрована за адресою давнього родинного офісу Турчинових-Белиб на вулиці Турівській.

За офіційним даними Національного Банку України, кількість обмінних пунктів компаній "Абсолют", "Магнат" та "Октава" становить більше 1200 при 3500 тисячах легальних обмінників в Україні загалом.