Ляшко та його цивільна дружина купили два дорогих будинки та їздять на незадекларованому "Каділлаку"

Журналісти програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом" повідомляють про те, що народний депутат Олег Ляшко постійно користується незадекларованим Cadillac Escalade. Окрім цього, за їх інформацією, нардеп придбав будинок і дві земельні ділянки, а його цивільна дружина - земельну ділянку, на якій згодом був побудований ще один будинок. При цьому, відомості про будинок дружини, як і дані про кредит за який начебто був придбаний будинок самого Ляшка, відсутні в декларації нардепа.

За словами журналістів, Радикальна партія  орендує автомобіль в Олександра Гулака, радника та помічника Олега Ляшка. Ціна оренди  сильно занижена - вона становить 6,5 тисяч гривень, і  є ринковою, радше, для оренди Daewoo Lanos.

 

Цивільна дружина Ляшка Росіта Сайранен на початку 2016 року придбала у Києві земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 600 кв.м. На ділянці вже побудовано двоповерховий житловий будинок площею 300 кв.м.. Вона ніколи не мала і не має власного бізнесу, лише 10 років тому керувала компанією "Консу Київ", що займалася наданням юридичних та нотаріальних послуг. До цього працювала менеджером у клубі гральних автоматів, де й познайомилась з Олегом Ляшком.

На початку 2017 року Олег Ляшко придбав будинок і собі, площа якого складає близько 550 кв.м. Також, народний депутат придбав дві земельні ділянкий загальною площею 0,6 га. Знаходиться це майно в смт. Козин (Конча-Заспа) і загалом коштує близько 15 млн. гривень. Ляшко переконував журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", що будинок придбаний в кредит, проте, ні в декларації, ні у витягу на нерухомість, дані про кредит або іпотеку відсутні.

Повʼязані особи

Ляшко
Олег Валерійович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат на пост Президента України, керівник політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка"
  • Кількість справ: 14
Гулак
Олександр Миколайович
  • помічник народного депутата від Радикальної партії Олексія Ленського, радник Олега Ляшка
  • Кількість справ: 2