Фірма Шевченка після його втручання отримали підряд на ремонт дороги

За інформацією сайту "Наші гроші", Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області 31 серпня 2015 року уклала угоду з ТОВ "ПБС" на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачеве-Львів вартістю 325,96 млн грн. — близько 4,9 млн грн за один кілометр.

На тендер подавали заявки ще дев’ять фірм, з них чотири були суттєво дешевшими від переможця: "Шляхове будівництво "Альтком" — 225 млн грн., "Дорлідер" — 261 млн грн., "Віта Констракшн" — 295 млн грн., "Шляхбуд-ЛІМ" — 301 млн грн. Вісім конкурентів "ПБС" було відхилено з торгів через претензії до локальних кошторисів на окремі види робіт, при цьому суть претензій у відповідному протоколі не описана.

Відтак єдиним допущеним до участі конкурентом стало ТОВ "Трансстроймеханізація", яке належить болгарській фірмі "АО Гражданметропоставка" і чорногорській "АО Комунспецмонтаж".

ТОВ "ПБС" контролює народний депутат від Олександр Шевченко, він сам підтвердив свою причетність до фірми, яку журналісти "Наших Грошей.Львів" запідозрили у зв'язках з депутатом після першого виграного у 2015 році тендеру на ремонт цієї ж траси Н-09 на ділянках у Львівській області вартістю 245 млн грн. у червні 2015 року.

Фірма "ПБС" отримала останній підряд після того, як Олександр Шевченко влаштував скандал під час початку ремонту дороги Н-09 Мукачеве–Львів поблизу смт. Більшівці Галицького району 20 липня. У той день Івано-Франківська САД уклала відповідну угоду з ДП "Івано-Франківський облавтодор" на ремонт ділянки траси ціною 3,81 млн грн.

Однак Шевченко, а також нардепи Михайло Довбенко, Анатолій Матвієнко і Юрій Дерев’янко влаштували скандал. За словами Шевченка, нібито використовується неправильна технологія. Відтак будівельники мусили зупинити роботу. Саме після цього і відбувся тендер, у якому Івано-Франківська задля перемоги "ПБС" відхилила чотирьох набагато дешевших конкурентів фірми Шевченка.

Офіційно основним власником івано-франківської фірми "ПБС" є працівниця курорту "Буковель" Іванна Непик, близько півтора відсотки статутного капіталу належить Галині Колибабюк, яка також працює у "Буковелі". Іванна Непик також є бізнес-партнером Віктора Шевченка, брата народного депутата Олександра Шевченка.

Повʼязані особи

Шевченко
Олександр Леонідович
  • народний депутат України VIII скликання, член політичної партії "Укроп"
  • Кількість справ: 9

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32872788