Довгий брав участь у дерибані землі?

В червні 2017 року Генеральний прокурор Юрій Луценко передав подання Спеціальної антикорупційної прокуратури про зняття депутатської недоторканності з Олеся Довгого до Верховної Ради.

У поданні мова йде про те, що в період з 2007 по 2009 роки він спільно зі службовими особами Головного управління земельних ресурсів Києва та іншими особами забезпечив 1 жовтня 2007 року ухвалення депутатами рішення щодо незаконної передачі землі. Зокрема і на Жуковому острові.

Поплічниками Довгого начебто були: начальник відділу землевпорядкування Голосіївського району Головного управління земельних ресурсів КМДА Олександр Найдьонов, начальник юруправління Головного управління земельних ресурсів Гуйт Н.І., заступник голови КМДА – начальник Головного управління земельних ресурсів КМДА Анатолій Муховиков, за пособництво у справі проходить голова правління ОКЖК "Технолог" Тетяна Селецька.

У результаті вказаних незаконних дій, згідно довідки Державної інспекції сільського господарства у м. Києві, було спричинено збитки в розмірі 81 726 691 грн.

Повʼязані особи

Найдьонов
Олександр Валерійович
  • начальник відділу землевпорядкування Голосіївського району Головного управління земельних ресурсів КМДА
  • Кількість справ: 1
Муховиков
Анатолій Миколайович
  • заступник голови КМДА – начальник Головного управління земельних ресурсів КМДА у 1992-2008 рр.
  • Кількість справ: 1