Жолобецький використовував адмінресурс на виборах

Як повідомляє ОПОРА, на виборах 2014 року кандидат в народні депутати Олександр Жолобецький використовував адмінресурс та посадових осіб для своєї агітації.

Так, в Миколаївському обласному палаці культури, який є установою комунальної власності, відбувся концерт, присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, який проходив за підтримки Жолобецького. У холі палацу культури були розміщені агітаційні банери, а кожному, хто прийшов на концерт, роздавали пакети з блокнотом, ручкою та газетою Миколаївської міської ради "Вечірній Миколаїв" з агітацією Жолобецького. Крім цього, у холі знаходився буфет з наїдками, яку роздавали усім запрошеним на свято.

У самій же залі біля глядацьких крісел розмістились білі кульки з написом "Олександр Жолобецький", а на сцені був наліплений великий агітаційний банер.

Mykolaiv 8391 Mykolaiv 8411

Згідно пункту 5 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів", чинного на той час, забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Сам кандидат сказав своє привітальне слово, після чого до слова запросили мера Миколаєва Юрія Гранатурова.

"Ми завжди повинні пам'ятати тих, хто подарував нам найдорожче — мир і життя. Миколаївці мудрі люди, тому ніхто не дозволив розхитувати ситуацію влітку, хоча спроби були. Так ось: чужі тут не ходять, вибачте. Ми у себе вдома. Найголовніше нам з вами не залишитися в дурнях, щоб ми навчилися нарешті вибирати наших, рідних. Один з таких людей в цій залі. Особисто я йому довіряю. В розвідку б з ним пішов", — сказав Гранатуров, не називаючи ім’я, але очевидно маючи на увазі Жолобецького.

Згідно частині 1 статті 74 Участь у передвиборчій агітації забороняється у робочий час посадовим та службовим особам органів виконавчої влади, органам влади Автономної республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та судам.

Повʼязані особи

Жолобецький
Олександр Олександрович
  • кандидат в народні депутати на парламентських виборах 2014 року
  • Кількість справ: 1