Ремонт сходів до пам’ятника Магдебурзькому праву

12 вересня 2013 р. КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" КМДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (директора підприємства) Андрія Замогильного уклало угоду на 10,38 млн грн з ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" на реставрацію сходів до пам’ятника Магдебурзькому праву.

За інформацією "Наших грошей", тендер є сумнівним, оскільки "Київміськбуд" почав виконувати роботи ще навесні, тож тендер було проведено постфактум. "Київміськбуд", який належить Київміськраді, розіграв тендер з ТОВ "МЖК-1", яке раніше виступало підрядником на замовлених "Київміськбудом" об’єктах – житлових будинках. Підозрілим є також те, що звіт про результати торгів на сайті держзакупівель відсутній, хоча мав бути оприлюднений протягом трьох днів з часу укладання угоди. Керівником ПАТ "Київміськбуд" на момент тендеру був Ігор Кушнір, "МЖК-1" – Володимир Рудик.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Голова ДФІУ П.Андрєєв, посилаючись на висновок МЕРТ (за підписом Директора департаменту держзакупівель та держзамовлення МЕРТ А.Рубана), заявив про відсутність підстав для перевірки.

20 грудня 2013 р.  КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" КМДА з дозволу А.Замогильного уклала з "Київміськбудом" ще один договір – на 9,66 млн грн – на виконання "додаткових будівельних робіт по реабілітації (реставрації)" сходів до пам’ятника Магдебурзькому праву. Цього разу тендер було проведено за процедурою закупівлі в одного учасника.

Повʼязані особи

Замогильний
Андрій Григорович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» КМДА
  • Кількість справ: 1
Рудик
Володимир Іванович
  • співзасновник і керівник ТОВ «МЖК-1»
  • Кількість справ: 1
Кушнір
Ігор Миколайович
  • керівник "Холдингова компанія "Київміськбуд" з 27 квітня 2012 р.
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/kyjivmiskbud-zadnim-chyslom-rozihrav-10-miljoniv-z-vlasnym-pidryadnykom-na-mahdeburzki-shody/