Розенблат та Поляков вносили зміни в закони за гроші

19 червня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро затримали охоронця народного депутата Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. 20 червня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що народні депутати Борислав Розенблат та Максим Поляков вносили за хабарі зміни в законодавство щодо видобутку бурштину.

За словами Холодницького, депутати отримували грошові кошти від іноземної компанії "Фуджейра" щодо зменшення ренти за видобуток бурштину, при чому запропонувавши змінити податковий та митний кодекс.

У переговорах і передачі грошей вони задіювали своїх помічинків, охоронців, і секретаріат міжфракційного об’єднання "Депутатський контроль", яке публічно декларує боротьбу з корупцією. За правки до законопроектів депутати отримали 15 тисяч доларів. Гроші були передані через помічницю Полякова Тетяну Любонько.

За словами голови НАБУ Артема Ситника, тепер Розенблату й Полякову загрожує до 12 років ув'язнення. Самі депутати відкинули всі звинувачення в хабарництві.

Повʼязані особи

Розенблат
Борислав Соломонович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
  • Кількість справ: 7
Поляков
Максим Анатолійович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
  • Кількість справ: 4
Любонько
Тетяна Володимирівна
  • помічниця народного депутат Максима Полякова
  • Кількість справ: 1